گروه تخصصی روانشناسی ورزش انجمن روانشناسی ایران

////گروه تخصصی روانشناسی ورزش انجمن روانشناسی ایران

گروه تخصصی روانشناسی ورزش انجمن روانشناسی ایران

به منظور پیشبرد اهداف انجمن روانشناسی ایران در زمینه فعالیت گروه‌های تخصصی روانشناسی، هیات مدیره این انجمن آئین نامه‌ای را برای تشکیل گروه‌های تخصصی روانشناسی و نحوه‌ی کار آنها در سال ۱۳۷۵ تدوین و تصویب کرد.

بنابراین به منظور پیشبرد اهداف انجمن روانشناسی ایران در حوزه روانشناسی ورزش، گروه تخصصی روانشناسی ورزش ایران در اسفند ۱۳۸۹ با برگزاری انتخابات و انتخاب دکتر سید محمدکاظم واعظ‌موسوی به‌عنوان رئیس این گروه کار خود را آغاز کرد.

اهداف این گروه مطابق با اهداف کلی انجمن روانشناسی ایران گسترش و پیشبرد و ارتقاء علم روانشناسی و توسعه کمی و کیفی نیروهای تخصصی و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی است.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی و سمپوزیوم‌ها، شرکت در همایش و کنفرانس‌های داخلی و بین المللی و همکاری با آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک در آماده‌سازی تیم های ملی برای حضور هر چه قدرتمند در مسابقات قهرمانی از جمله فعالیت‌های این گروه تخصصی است. آخرین انتخابات گروه تخصصی روانشناسی ورزش ایران در اردیبهشت ۱۳۹۵ برگزار شد و دکتر خسرو حمزه برای دو سال به‌عنوان رئیس این گروه انتخاب شد.

برای آگاهی از نحوه‌ی عضویت در این گروه می‌توانید به وب سایت انجمن روان شناسی ایران به نشانی www.iranpa.org مراجعه نمایید.

درباره نویسنده:

احمد قاضی عسگر
من احمد قاضی عسگر ...

دیدگاه خود را بنویسید

نوشته‌های تازه

دسته بندی مقالات