شرایط بازنشر مطالب

شرایط باز نشر مطالبشرایط بازنشر مطالب وب سایت جامع روانشناسی ورزش ایران

کاربر گرامی ضمن عرض سلام و ابراز خرسندی بمنظور انتخاب این سایت به اطلاع می‌رساند تمامی مطالب و مقالات وب سایت جامع روانشناسی ورزش ایران یا توسط نویسندگان سایت تألیف شده و یا ترجمه و گردآوری از کتب و مقالات معتبر خارجی و داخلی است. بدین جهت روند نگارش تک تک مطالب این وب سایت کاری بس زمان‌بر و پرهزینه بوده است. بنابراین خواهشمند است با رعایت حقوق کپی رایت به نویسندگان این وب سایت احترام گذاشته و این گروه را حمایت نمایید.

 لازم به ذکر است که تمام حقوق نشر، بازنشر و چاپ مطالب وب سایت جامع روانشناسی ورزش ایران اعم از کامل (تکی، مجموعه‌ای) یا درج نقل‌قولی از آن‌ها در سایر رسانه‌ها (چاپی، دیجیتال)، متعلق به وب سایت جامع روانشناسی ورزش ایران بوده و از تمامی کاربران گرامی تقاضا می‌شود در صورت تمایل به نشر و باز نشر مطالب درج شده در وب سایت جامع روانشناسی ورزش ایران به موارد زیر توجه نمایند:

۱) بازنشر کامل مطالب وب سایت جامع روانشناسی ورزش ایران در سایت‌های دیگر، شبکه‌های اجتماعی تحت وب، نرم افزارهای ارتباط جمعی در موبایل و دیگر ابزارهای ارتباط جمعی فقط با درج لینک www.sportpsychology.ir  مجاز می‌باشد.

۲) بازنشر بخشی از مطالب وب سایت جامع روانشناسی ورزش ایران در رسانه‌های دیجیتال، به هر شکل متصور، فقط با ارائه‌ی هایپرلینک (لینک درون متنی) و نیز درج نام  وب سایت جامع روانشناسی ورزش ایران و لینک www.sportpsychology.ir در بخش منابع مطلب یا خبر نگارش شده، مجاز است.

۳) انتشار مطالب و مقالات وب سایت جامع روانشناسی ورزش ایران در رسانه‌های چاپی، فقط با کسب اجازه قبلی و توافق درباره جزئیات نحوه‌ی انتشار میسر است. بدین منظور لطفاً با ایمیل sportpsychology.ir@yahoo.com تماس بگیرید.

در نهایت هرگونه بازنشر مطالب وب سایت جامع روانشناسی ورزش ایران بدون رعایت موارد ذکر شده، خلاف شرع و قانون محسوب شده و فرد یا مجموعه خاطی طبق ماده۷۴۰ و ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی مشول پیگیری خواهند بود.

           – ماده 740 قانون مجازات اسلامی: هر كس به طور غيرمجاز داده‌هاي متعلق به ديگري را بربايد، چنانچه عين داده‌ها در اختيار صاحب آن باشد، به جزاي نقدي از يك تا 20 ميليون ريال و در غير اين صورت به حبس از 91 روز تا يك سال يا جزاي نقدي از پنج تا 20 ميليون ريال يا هر دو مجازات محكوم خواهد شد.

           – ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی: هرکس بوسیله سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی داده‌های دیگری را بدون رضایت مدیریت آن منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا ۲ سال و یا هر دو محکم خواهد شد.

* نحوه ارجاع مطالب اینترنتی در منابع علمی: نام مولف یا نویسنده ( سال ). عنوان مقاله، آدرس سايت، محل درج.

با تقدیم سپاس و احترام بمنظور حمایت‌های بی‌دریغ شما کاربران گرامی