تبریک کریستیانو رونالدو به مناسب ماه مبارک رمضان

/, مربیان/تبریک کریستیانو رونالدو به مناسب ماه مبارک رمضان

تبریک کریستیانو رونالدو به مناسب ماه مبارک رمضان

کریستیانو رونالدو مهاجم تیم رئال مادرید با انتشار ویدئوی به یک کمپین تبلیغاتی برای ماه مبارک رمضان ۲۰۱۷ پیوست. این کمپین توسط کانال تلویزیون ON-E” مصر راه اندازی شده است. او در این ویدئو کوتاه به زبان انگلیسی می گوید “رمضان ۲۰۱۷ “. توجه این فوق ستاره به ماه مبارک رمضان و تبریک آن به مسلمانان، نگاه طرفداران مسلمانش را در سراسر جهان به خود جلب کرده است. او در سال ۲۰۱۶ نیز به همراه ایسکو ، کاسمیرو و وازکز حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفته بود.

در جام جهانی ۲۰۱۴ کریستیانو رونالدو، کاپیتان پرتغال در دیدار مقابل صهیونیست ها با واکنش بد هواداران این تیم مواجه شد. تماشاگران حاضر در ورزشگاه با بلندکردن عکس‌هایی از مسی اعتراض خود را به ستاره پرتغالی کهکشانی‌ها نشان دادند. بازیکنان حریف هم بارها و بارها کریستیانو رونالدو را نقش بر زمین کردند تا خشم خود را از این ستاره پرتغالی ابراز کنند.
رونالدو نیز پس از پایان بازی حاضر نشد، پیراهن خود را با بازیکنان حریف عوض کند که این با واکنش رسانه‌های رژیم اشغالگر قدس همراه شد.
او در گفت‌وگویی که با آژانس خبری “رم” آذربایجان داشت، به حمایت از تصمیم خود پرداخت و سخنانی جنجالی را بر زبان آورد. CR7 این‌گونه خشم خود را از رژیم اشغالگر قدس بر زبان آورد: “تماشاگران اسرائیلی برای من منفورترین تماشاگران به شمار می‌آیند. نمی‌توانم آنها را تحمل کنم. پیراهن خود را با افراد قاتل عوض نخواهم کرد.”

در پایان می‌توان اینگونه تبیین کرد که همچون نمونه‌های بسیار زیاد دیگر دو ورزش، فوتبال تنها فوتبال نیست و بوسیله آن میتواند نگاه جهانیان را در مورد هر موضوعی تحت تاثیر قرار داد.

احمد قاضی عسگر
مدیر سایت جامع روانشناسی ورزشی ایران

توسط | ۱۳۹۷-۵-۱۹ ۱۷:۲۵:۲۲ +۰۴:۳۰ ۲۶ام اردیبهشت, ۱۳۹۶|اخبار, مربیان|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

احمد قاضی عسگر
من احمد قاضی عسگر ...

دیدگاه خود را بنویسید

نوشته‌های تازه

دسته بندی مقالات